Dračí úsvit

Šermířský a fantasy klub Hodonín

Naše záliba historie nám umožňuje Vám nabídnout atrakce pro jakékoliv Vaše akce. Níže uvedené příklady jsou jen k hrubé představě toho, co vám můžeme nabídnou. Samozřejmě nás neváhejte kontaktovat a domluvíte se s námi na Vaší přesné představě.

Dobové ležení

V dobovém ležení je k vidění několik aktérů žijící život vojenského tažení. Převážně jsou zde historické zbraně a zbroje, stůl a lavice, gotický stan (velký osmistěn, ale i menší Ačko) a pár drobností dokreslující prostředí. Dbáme na autentičnost ležení. Jíme a pijeme z dobového nádobí, snažíme se nepoužívat žádné moderní věci.

Střelba z luku a kuše

U střelby z luku nebo z kuše si můžete pod dozorem zastřílet do terče, tak jako tomu bylo na panském dvoře zvykem. Pokud budete mít zájem, můžeme ze střelby udělat i bojovou disciplínu, ve které budou účastníci mezi sebou soupeřit o nejlepšího střelce.

Šerm bezpečnými zbraněmi

V připravené aréně si každý bez ohledu na věk může vyzkoušet šerm bezpečnými a měkčenými zbraněmi a okusit tak pravý rytířský boj pod dohledem zkušených šermířů. Není třeba se bát zranění, ale slzičky z nečekané rány můžou někdy ukápnout.

Divadelně-šermířská vystoupení

Divadelně-šermířská vystoupení všeho druhu. Chtěli byste zažít turnaj šermířů o titul rytíře, nebo raději veršovanou pohádku o Měšci plném zlaťáků? Nebo chcete svou narozeninovou párty zpestřit špetkou Pirátské šarvátky či představením dle vašeho přání? I takové představení mohou naši zkušení bojovníci zařídit.

Ohňová a světelná show

K závěru dne nebo na večerní oslavu narozenin se hodí ohňová nebo světelná show, která divákům nabídne nezapomenutelný zážitek plný ohně, hudby a světel.

Sponzoři

  • Domain name search and availability check by PCNames.com.
  • Website and logo design contests at DesignContest.com.
  • Reviews of the best cheap web hosting providers at WebHostingRating.com.